Dobrý den, v pondělí začínáme tančit, posíláme tedy pár důležitý informací k provozu budovy a kroužku, prosíme o důkladné PŘEČTĚNÍ!!

 

 • Platby:

Během příštího týdne Vám pošleme v SMS zprávě číslo účtu, prosíme vždy o zadání Vs dítěte a poznámku pro příjemce (vše je sepsané na stránce ceníku). Do té doby Vás prosíme platby neposílat.

Platby jsou splatné vždy k poslednímu dni v měsíci. Prosíme, uhrazujte lekce včas. V případě, že platba nebude odeslána do týdne po první urgenci, musíme Vaše dítě z kroužku vyškrtnout a to bychom opravdu neradi.

Prosíme také o přečtení stránky „ceník“. Platba se tento rok změnila a museli jsme lekce o pár korun zdražit. Nové děti mohou platit první půlrok měsíčně, druhý již půlročně.

Děti, které k nám již min, rok docházely, platí pouze půlročně.

 

 • Parkování:

Myslím, že snad všichni víte jak to u nás v ulici je a byli jste někteří svědky již pár výlevů ze strany projíždějících lidí kolem naší budovy. Situace je momentálně opravdu vyhrocená a tak Vás prosíme o parkování na parkovišti určeného k budově.

Parkoviště jsme během léta zvětšily a momentálně je tam cca 30 míst na parkování, to nám již musí stačit a pokrýt všechny klienty i když jsou dvě lekce naráz. Případně lze parkovat u rybníčka na plácku, Před budovou prosíme NE!!! Myslím, že nikdo nechceme řešit problémy s policií nebo lidmi, které troubí a křičí když projíždějí kolem.

U budovy je také nový úzký průjezd na zahradu, prosíme, zde také NEPARKOVAT!! Je to jediný průjezd, kterým můžeme my rezidenti nebo nájemníci budovy na zahradu projíždět.

Parkoviště se nachází 200m od budovy hned za hasičárnou. Je označené cedulí “ Pro klienty Centra Abravia“.

 

 • Dveře k budově:

Do budovy se dostanete pomocí tlačítka, které je pod zvonky. Tlačítko stačí zmáčknout, dveře cvaknou (odemknou se) a dveře můžete tahem k sobě otevřít. Je potřeba zabrat a použít trochu síly, tak se nebojte za dveře vzít.

 

 • Návleky:

U vchodu jsou modré návleky, prosíme, používejte je v nepříznivém počasí, ať děti nenosí bláto do sálu a neroznášíme ho zbytečně po budově.

Děti prosíme zout u vchodu u botníku. Zde si nechají boty a poté bosky nebo v sálových botách teprve odcházejí do šaten.

Do šatních skříněk prosím nedávejte boty! Po Vašem dítěti může do stejné skříňky jít jiné dítě a bude si muset dát oblečení do zablácené police.

 

 • Kavárna:

Kavárna je otevřená každý den, tento rok jsme ale upravili provozní dobu, která bude následující:

Úterý, středa, čtvrtek – 15 – 19 hod.

Pondělí a pátek – 15 – 17 hod.

Dobu jsme bohužel museli upravit, vzhledem k tomu, jak zákazníci  min. rok chodili. Lze využívat také venkovní terasu a zahradu, kde máme pro děti i dětské hřiště, trampolínu apod…

 

 • Horní sál, spodní sál:

Lekce, které probíhají nahoře jsou vždy od celé hodiny, je to kvůli tomu, aby se děti stačily vyměnit v šatnách a rodiče na parkovišti. Lekce probíhající dole jsou kromě pár vyjímek (o kterých rodiče ví) vždy od celé a 15ti minut.

Prosíme tedy, nevoďte děti nesmyslně brzo na lekce, opravdu stačí 5 minut před lekcí, dětem to na přezutí, případné převlečení určitě stačí.

Lekce trvají 45 min. případně se s dětmi lektor sám na lekci domluví o změně.

 

 • Dokumenty:

Jak jsme Vám již několikrát psaly, rodiče, kteří nebyli na zápisu, donesou papíry (případně pošlou po dítěti) na první lekci. Jsou to vždy 3 dokumenty – přihláška, GDPR a organizace lekcí. Všechny tyto dokumenty máte ke stažení v aktualitě „školní rok 2022 – 2023.

 

 • Vyzvedávání dětí před sálem:

U malých dětí Vás poprosíme počkat před sálem, případně na recepci. Děti Vám předáme tam. Z horního sálu je lektorka přivede dolů a předá. Prosíme, buďte tam včas. Máme mezi lekcemi pouze 10 min. na odskočení, svačinu apod.. a většina lektorů má i 3-4 lekce za sebou.

Ať tedy tento čas mohou využít ke svým potřebám, než dorazí další parta dětí.

 

 • Děti, které budou odcházet samotné:

Pokud mají děti odcházet samotné domů nebo na parkoviště za vámi, prosím, napište nám buď na papírek nebo do přihlášky, že je můžeme pouštět, Bez Vašeho podpisu a této informace je z budovy samotné nemůžeme pustit!

 

 •  Co na lekci:

Sportovní oblečení, boty s bílou podrážkou (tenisky, cvičky, piškoty), případně mohou děti tančit bez bot. Na lekci také prosíme, vždy s flaškou a pitím. (lze koupit v kavárně).

 

 • Nelítat po budově:

Prosíme, hlídejte si své děti, ať neběhají do druhého patra budovy. V druhém patře je školka a další služby, tak ať je při práci nerušíme.

 

 • Časy lekcí:

Veškeré lekce jsou sepsány v aktualitě „školní rok 2022 – 2023“ nebo na stránce „rozvrh hodin“.

 

Pokud tyto věci budou fungovat, můžeme si užívat  příjemné společné chvilky u nás v Centru.

Snažíme se pro Vaši spokojenost a pohodlí dělat opravdu maximum, budeme tedy moc vděční za respektování výše uvedených pravidel.

Děkujeme moc.

 

Těšíme se na Vás 🙂

Krásný víkend

Andy – majitelka budovy a kroužku