Andrea Rendlová

Andrea se tanci věnuje od 6 let. Začínala v TC R.A.K. Beroun, kde působila později i jako lektor. Nejprve se věnovala Show dance, přibližně 11 let, dále tančila Disco dance, který tančila 3 roky zároveň se Show dance. Se svou formací se zúčastnila několika evropských i světových soutěží, kde největším úspěchem bylo 4. místo na World Cupu v Německé Riese a 7. místo na MS v Ljubljaně.

 Poté se začala věnovat naplno Hip Hopu. Rozšiřovala si taneční vzdělání a obzory účastí na workshopech ostatních lektorů a různých stylů. Později začala preferovat práci s dětmi, protože jí baví a naplňuje předávat svůj taneční um a dovednosti. Působila jako lektorka v soukromé mateřské škole Baby Marina, v MŠ Pod Hájem a také ve Sport Relax D5, kde se věnovala dětem různých věkových skupin 5 let.

Kromě pedagogického vzdělání (pracuje v MŠ jako učitelka) absolvovala v Praze v Centru tance kurz pod záštitou MŠMT a získala certifikát o odborné způsobilosti „Lektor tance“. Dva měsíce poté se vzdělávala dále a získala certifikát s odborností „Joga pro děti“.

 V květnu 2017 si založila svoje malé taneční studio Áčko v Králově Dvoře, kde předává své zaujetí pro tanec dětem všech věkových kategorií i dospělým.