Dobrý den, máme potvrzeno!!! Můžeme začít opět trénovat!!!

Lekce se budou konat prozatím venku, na zahradě našeho centra Abravia.

Rozvrh hodin bude stejný, jak jsou děti zvyklé (pokud si ho nepamatuje, najdete na webu v sekci -ROZVRH HODIN). V případě, že by během příštího týdne došlo ke změně počtu dětí na lekci a dětí by přišlo málo, spojili bychom případně dvě po sobě jdoucí lekce. O tom bychom Vás ale včas informovali, zatím se tak neděje a dětí je přihlášeno více než polovina.

Jediná změna bude u dětské lekce lektorky Dáši – Azurky – Latino dance. Budou tančit od 18-19 hod. (místo 20-21 hod.)

Nařízení vlády:

 • Tančit můžeme v počtu 20 osob, rozestupy 2 m.
 • Děti nemusí mít u cvičení respirátor ani roušku. Při příchodu a odchodu na lekci a z lekce je ale respirátor nutný.
 • Nemůžeme využívat vnitřní zařízení, děti tedy na zahradu budou chodit venkem přes vrata a budou již připravené na lekci.
 • Všechny děti i malé školkové, musí být bohužel testované. Na výběr máte ze 3 možností. 1. Otestovat děti můžete doma a vyfotit test, nebo přinést negativní antigenní test na lekci. 2. Pokud jsou děti testované ve škole, stačí přinést čestné prohlášení o tom, že byly testované a jsou negativní (čestné prohlášení najdete zde pod textem). 3. Otestovat děti můžeme i my v centru. V tomto případě, Vás poprosíme, dejte nám to předem vědět a domluvíme se na dřívějším příchodu na lekci. Máme testy ze slin.
 • Rodiče bohužel nemohou být zatím přítomni na venkovních lekcích. Je ale možné, že do pondělí se ještě hodně věcí změní a budete si moci sednout na zahradě a vypít si kávu. Kavárna bude od pondělka pro Vás otevřena a můžete si koupit kávu nebo něco na zub.
 • V případě, že by pršelo, bude výuka probíhat online (budeme Vás případně opět informovat v konkrétní den)

Organizace:

 • Parkoviště vyhrazené pro klienty Abravie (200m od budovy) bude otevřené (plánek najdete pod textem), pokud budete děti pouze vyhazovat před budovou, zajeďte prosím případně vedle budovy, nikoli na „blikačky“ před budovou ať předejdeme stížnostím od sousedů.
 • Pití si děti mohou koupit v kavárně.
 • Na lekce prosím docházejte 5 minut před Vaší lekcí, děti přijdou již převlečené a připravené na lekci, proto to bude úplně stačit a stihneme se vystřídat aby nás nebylo na jednom místě více, než je povoleno.
 • Co se týká plateb lekcí, pokud jste platili měsíčně, platba bude probíhat stejně jako před zavřením Áčka. Pokud máte lekce vybrané z online lekcí, je to stejné a individuálně se domluvíme na dalších platbách. V případě, že jste online lekce nevyužívali a máte placený celý půl rok, samozřejmě si lekce vyberete. Chybí nám vybrat 2 a půl měsíce, proto Vám 3-4 lekce ještě zbydou k vybrání. Vyberte si je prosím, kdykoliv a v jakýkoliv jiný den s jinou skupinou, ať o ně nepřijdete. Budeme moc rádi, když si lekce vyberete a budeme mít čistý stůl na další školní rok.
 • V případě, že by během lekce začalo pršet, nebojte se, nenecháme děti na dešti, přesuneme se do sálu, kde lekci dotrénujeme a vy doražte normálně po lekci. Toto si tedy v případě stížnosti OBHÁJÍM!
 • Na děti si prosím počkejte vedle budovy, pokud se nic nezmění. Dovedeme Vám je tam. V případě, že by děti odcházeli domů sami, napište nám SMS, nebo pošlete po dětech papírek, že mohou odcházet sami domů.

 

Pevně věříme, že i když bohužel za určitých podmínek, které nám nejsou příjemné, budeme moci zase dětem předávat to, co nás baví a děti si lekce užijí a vrátíme se do „normálního“ života.

V případě jakýkoliv otázek nás neváhejte kontaktovat.

Čestné prohlášení – Acko

Plánek parkoviště:

Těšíme se na Vás:-)

Andy