Dobrý den,

je mi naprosto jasné, že čekáte na informaci, co se s Áčkem od pondělí 12.10. bude zase dít.

Přiznám se, že síly ubývají a nápady docházejí. Je to náročné období ale já naše Áčko padnout nenechám a jak jsem již dříve avizovala, budu dělat vše proto, aby tady pro děti naše studio vždy bylo.

Zakázali nám vnitřní sportoviště, naše Áčko na pár dní musíme tedy oželet ale stále je povolené sportovat venku.

Vzhledem k počasí to ale nebude úplně jednoduché. Rádi bychom to ale určitě zkusili a tančili na Zámečku u velkého stanu. V případě, že by pršelo, lekce se samozřejmě zruší a ten den, Vám dáme vědět. Stan by byl naše zázemí a děti by si tam případně mohly nechat věci. Také využijeme elektřinu, která ve stanu je a zapojíme si a vytáhneme ven hudbu, světlo a barel, kde bude udělaný pro děti teplý čajík.Myslím, že by to mohlo být nakonec moc fajn taneční dobrodružství.:))

Lekce samozřejmě musíme trochu upravit situaci, aby děti nechodily domů uřícené a aby případně nenastydly, udělali bychom lekce formou tanečních her, případně sportovních her, prostě aby děti měly pohyb na čerstvém vzduchu. Starší děti by normálně tančily.

Měla jsem plán, udělat lekce právě v party stanu, hodně jsem telefonovala, zjišťovala a dozvěděla se, že pokud jsou boční strany otevřené, bere se jako vnější prostředí. Po včerejší prohlídce Zámečku jsem ale zjistila, že tento stan má jednu stranu pevně ukotvenou, tudíž se již bere jako vnitřní prostředí. 😔 Bohužel, můj záložní plán, na který jsem dost spoléhala nevyšel.

Dále bychom rádi opět najeli na online lekce. Ty budou k mání pro všechny děti a budou moci trénovat kdykoliv. Lekce natočíme, pravděpodobně i ty venkovní a děti, které nebudou moci dorazit, si mohou lekci trsnout v pohodlí domova. Vše Vám opět naposíláme ke stažení společně s heslem.

Nyní je pro nás velmi důležité, zjistit počet dětí na venkovní lekce. Proto Vás moc prosím, napište nám, zda máte o venkovní lekce zájem nebo ne, budeme muset dát dohromady upravený rozvrh hodin, vzhledem k tomu, že v 19 hod. je již dneska tma. Děti bychom tedy trochu na 14 dní pospojovali, abychom končili dříve. V případě, že lekce nebudete chtít využívat, domluvíme se na případných náhradách lekcí po skončení zákazu, nebo Vám, jak jsem již dříve avizovala, vrátíme, či ponížíme platbu.

V žádném případě nechceme obcházet nebo nějak znevažovat nařízení vlády, pro nás je samozřejmě prioritou zdraví dětí, zároveň si ale myslíme a byli jsme tak i všichni lektoři vyškolení, že sport a pohyb obecně, je velmi důležitý, pro správný psychický i fyzický vývoj člověka a nesmírně důležitý pro posílení imunitního systému, který je v téhle době potřeba posilovat více, než kdy dřív. A ač to tak nemusí nyní vypadat, děti celou tuto obtížnou situaci velmi dobře vnímají, potřebují se vídat se svými vrstevníky a fungovat alespoň co nám nařízení dovolí v zajetém režimu.

Zkusíme to tedy, pokud by to organizačně nebylo možné, nebo by se to venku dětem nelíbilo, nebo byla zima, samozřejmě nemá smysl to lámat přes koleno a lekce bychom okamžitě zrušili a najeli pouze na online lekce.

Aby vše fungovalo, musíme ale udělat opět pár opatření, abychom to organizačně vše zvládli.

  • Na lekce nám děti prosím k Zámečku přivezte, poté si pro ně opět v celou dojeďte, stejně jako do Áčka, předáme Vám je v pořádku a krásně unavené😅
  • V případě, že děti chodí domů sami, není problém, samozřejmě je pustíme, potřebujeme jen papírek s Vaším podpisem a textem, že mohou ze Zámečku odcházet sami, případně mi stačí SMS zpráva se stejným obsahem, bez toho je bohužel samotné pustit nemůžeme
  • Vozte děti na lekce prosím vždy až na čas lekce, i zde se musíme vystřídat a i přesto, že jsme venku, musí dodržovat daný počet osob, nesmí se nás tedy na jednom místě shlukovat více než 20
  • Roušky samozřejmě děti mít nemusí, lektoři je ale pro větší ochranu dětí budou mít po celou dobu lekce, stejně jako v Áčku
  • Prosím, ať jsou děti teple oblečené ale zároveň se mohou hýbat
  • Na lekci potřebují pouze pití, přezuvky nejsou potřeba, děti tedy ideálně mohou přijít tak, jak budou tančit, pouze s flaškou v ruce
  • Rozvrh hodin Vám zašleme zítra, počkáme na Vaše vyjádření
  • Akrobacie bude též normálně fungovat, lektor martin si pro děti připraví venkovní workout

Děkujeme Vám za podporu, pevně věřím, že nám zachováte přízeň a 14 dní (2,4 lekce) Vám případně opět vynahradíme.❤️🙏🏼
Pevné zdraví pro Vás a Vaše děti.

Krásný den

Andy