Dobrý den,

prvotně Vás všechny moc zdravíme a pěvně věříme, že jste v pořádku vy i celá rodina.

Moc na Vás myslíme a těšíme se, až se budeme pravidelně potkávat zase v Áčku s úsměvem na tváři místo roušky.

Začínáte se hodně ptát jak vše bude dál, jak platit říjen a další měsíce, které bude Áčko případně uzavřené.

Pokusíme se na všechny tyto otázky nyní odpověď.

 

„Jak je to s platbou za měsíc říjen, když jsme nováčci a částku uhrazujeme měsíčně?“

V případě, že platíte lekce měsíčně, samozřejmě můžete platbu pozastavit. Co se týká měsíce říjen, do 9.10. jsme normálně tančili v Áčku. Poprosíme Vás tedy, uhradit tyto lekce. Napíši Vám konkrétně, které částky konkrétní skupiny platí, vzhledem k tomu, že 1.-2.10. čt., pá. měli tyto skupiny o lekci navíc.

Platba 1 lekce = 100 Kč – Stříbrňáčci, Srdíčka, Berušky, Sluníčka, Růžovky, Oranžády, Zeleňáčci, Bělky, Azurky, Zlatušky, Hvězdičky

Platba 2 lekce = 200 Kč – Žluťásci, Červeňáčci, Dospělačky, Cvrčci, Duhovky, Včeličky, Fialky, Modrásci, Béžovky, Motýlci, Kytičky, Šedivky, Gentlemani, Akroba malá, Akroba velká

Pokud jste využili venkovní lekci u Zámečku, uhraďte prosím k částce + 100 Kč.

Tato platba by měla být uhrazena do zítřejšího data (konce října). Necháme Vám čas a platbu prosím uhraďte nejdéle do 6.11.

Ostatní měsíce (listopad, případně prosinec, pokud budeme mít stále zavřeno) uhrazovat nemusíte.

 

„Jak je to s online lekcemi? Musíme je uhrazovat i když je nevyužíváme?“

Všechny online lekce máte od nás jako poděkování za Vaši podporu. Proto jsou pro Vás kompletně bezplatné a pro radost. Samozřejmě je využívat můžete, či nemusíte, ale platbu ze ně posílat nemusíte. Pokud byste chtěli, přesto poslat symbolickou částku na podporu našeho kroužku, budeme samozřejmě moc rádi a vděčni, určitě to ale není povinnost.

Všechny online lekce najdete pod touto aktualitou společně s heslem.

 

„Zaplatili jsme půlroční platbu, jak to momentálně s naší úhradou bude? „

Jak jsme již na začátku karantény avizovali, v případě, že jste uhradili půlroční platbu máte tyto možnosti:

  1. Máme již potvrzené, že od ledna budeme v nových prostorách v Počaplech, ve kterých jsou dva sály. Jeden sál budeme využívat pár týdnů pouze na náhrady lekcí, za uzavření Áčka v těchto měsících. Ve druhém sále budou probíhat lekce, dle klasického rozvrhu. Přihlašovat se budete moci přes web. Na všem nyní pracujeme a budeme Vás, až to bude aktuální, opět informovat. Lze si tedy všechny lekce, plnohodnotně nahradit.
  2. V případě, že si lekce nebudete chtít nahradit, můžete využít ponížení platby na další pololetí, na všem se určitě domluvíme a spočítáme odchozené a propadlé lekce.
  3. Pokud nebudete chtít využít ani jednu z možností výše, vrátíme Vám samozřejmě Vaše peníze. Prosím, nebojte si o peníze napsat, nikdo se na Vás nebude zlobit a naprosto chápeme, že každý je momentálně ve špatné situaci, proto budeme vracet celou neodtrénovanou částku, nikoli poměrnou část nebo ještě hůř žádné peníze,  jak je to v některých kroužcích. Od nás dostanete zpět případně celou částku.

 

„Platíme měsíčně a chceme platbu posílat dál a později si lekce nahradit, či ponížit platbu. Je to možné?“

Samozřejmě, v tomto případě platí vše stejně, jako ve výše zmíněné otázce.

 

„Chceme dále platit, nebo máme placeno na půlrok a nechceme nic nahrazovat, vracet ani ponižovat“

Za to jsme neskutečně vděčni a ani nevíte jak moc si toho vážíme. Opravdu se pár rodičů s tímto dotazem ozvalo a chceme Vám takto ještě jednou veřejně poděkovat za takovou podporu. Myslím, že ti co nás znají a tančí u nás delší dobu, ví, že rozhodně vše dětem, hned jak to bude možné vynahradíme a máme velké plány, v nových prostorách. Například na léto máme v plánu uspořádat, víkendové akce s dětmi i rodiči, společné grilování na zahradě, příměstské tábory, víkendové workshopy,  tvořivé dílny apod…. Věřte, že se moc těšíme, až se budeme moci zase realizovat…:-))

 

Doufám, že jsme odpověděly na všechny potřebné otázky, samozřejmě, pokud by Vás cokoliv ještě zajímalo, neváhejte nás kontaktovat. Vaše lektorky/lektoři jsou tu vždy pro Vás.

Chceme Vám ještě v neposlední řadě moc poděkovat za podporu, která nám každý den chodí. Drží nás to nad vodou. Toto období je těžké pro všechny, pro Vás, pro nás a nejvíc mě mrzí, že jsou na tom nejvíce biti děti. Musíme to ale vše zvládnout a věřit že spatříme zase světýlko na konci tunelu. Nyní budu mluvit jen za sebe, jako za majitelku Áčka. Budu dělat vše na světě proto, abych firmu udržela. Bohužel, situace je vážná a přiznám se, že i nás to existenčně velmi zasáhlo, vzhledem k tomu, že i přesto, že máme zavřeno, platíme dále nájem, hypotéku, pojištění, režie, výplaty lektorům apod…. Ještě hůř, když to přišlo v době, kdy otevíráme nové studio a všechny úspory padli na ně. Ale v žádném případě to nevzdáváme a pevně věřím, že je toto poslední vlna a už bude jen a jen dobře.:-))

Zdraví rodiny, je totiž to nejdůležitější na světě.

Prosím, držte se, opatrujte se podpořte nás zachováním Vaší přízně.

Poslední prosba je také přímo ode mě (Andy).

Každým dnem čekám příchod miminka. Prosím tedy, pokud budete cokoliv potřebovat, napište mi na email Info@tancovaniacko.cz nebo případně SMS zprávu. První týdny budou hektické a budu odpovídat vždy, když bude chvilka času.:-)) Telefonáty tedy vyřizovat pár týdnů nebudu. Lektorka Lucka a Dáša ale budou stále na telefonu, neváhejte se tedy případně ozvat jim, obě mají mou důvěru. Telefon na ně najdete zde na webových stránkách mezi kontakty.

Moc děkuji za pochopení.

Mějte se krásně a moc se těšíme na naše snad brzké setkáni.:-))

Andy a celý tým Áčka