Krásný den.

Začínají se nám kupit otázky ohledně plateb na druhé pololetí, vzhledem k tomu, že by normálně od dnešního dne začínalo.

Už to, že se ptáte, mě moc těší, protože je vidět, že stále věříte, že se brzo vrátíme do normálu a zase budeme moci žít jako dřív a nevzdáváte to s námi. Takže za to prvotně chci moc poděkovat.

Co se týká plateb.

Vzhledem k tomu, že stále netrénujeme a nevíme, kdy nás vláda opět nechá otevřít, nemůžeme po Vás chtít platby za další pololetí. Proto nyní nic platit nemusíte a pokud v blízké době otevřeme, domluvíme se dál, co a jak.

Mnoho z Vás si nahrazuje lekce z prvního pololetí na online lekcích, z toho mám neskutečnou radost, protože alespoň něco si děti mohou nahradit a alespoň takto (i když samozřejmě víme, že to není jako osobní trénink) se můžeme vidět a společně si trsnout. Samozřejmě v online lekcích pokračujeme a dokud nebudeme trénovat v normálním režime, stále se budeme vídat v pondělí a středu od 16 a 17 hod.

V případě, že nás vláda otevře, najedeme na náhrady na sále.

Ještě musím zmínit a poděkovat ohromně rodičům, kteří platby stále hradí nebo poslali plnou částku na druhé pololetí se slovy, že nás chtějí podpořit abychom se nedostali do finanční neschopnosti. Jsme opravdu moc vděčni a slibujeme, že si lekce nahradíte, hned jak to bude možné.

Myslím, že každý z nás je v situaci, že se ho dnešní doba nějakým způsobem dotkla, ať již finančně nebo psychicky, samozřejmě i nás. O to víc si tohoto gesta vážíme,  i přesto, že to nebylo nutné a platit jste nemuseli. My ale neklesáme na mysli, nebrečíme. Finanční situace je jedna věc ale zdraví nás všech je věc druhá a vždycky bude na prvním místě. Se všemi dětmi tedy počítáme, bez ohledu na to, zda máte nebo nemáte uhrazeno.

Nebojte se, my to zvládneme a děti se budou moci zase, i kdyby od září, do našeho kroužku vrátit. Jak jsem již dříve psala, nás Covid nedostane.:-))

Pojďme to společně zvládnout, držte se, zvládněte to, buďte na sebe opatrný a věřím, že trpělivost růže přináší a za nedlouho zase uslyšíte z naší kavárničky, s kávou nebo vínkem v ruce, naplno řvát hudbu a uslyšíte dětský smích.Ten bude z radosti z pohybu:-))

Moc se na Vás těšíme a ještě jednou děkujeme za vše. Že využíváte online lekce, posíláte i když nemusíte finanční pomoc ale pro nás znamenají mnoho i slova podpory. Ta je teď totiž nejdůležitější.

Krásný den

Andy