Dobrý den.

Bohužel jsme byli nuceni opět sepsat informace ohledně parkování u našeho centra.

Věřte nám, že nás to mrzí, neustále psát to samé dokola, ale máme pocit, že v posledních dvou týdnech se situace u centra rapidně zhoršila a bohužel je situace ze strany sousedů natolik vyhrocená, že se bojíme, co v dalších týdnech, pokud se bude opakovat to, co tyto poslední týdny, přijde.

Od pondělí jsme se zaměřili na parkování a celou situaci u centra. To co se tam mezi lekcemi děje, je naprosto šílené!! Opakovaně nám přišli tento týden výhružné SMS zprávy za parkování podél silnice, ale co hůře, parkování na chodníku, kdy nemohou projít ani kolemjdoucí, či maminky s kočárky a musí sjet na silnici a s kočárkem objet auta!!!

Bohužel, co je na celé situaci nejsmutnější, že některé lekce, kdy je kolem centra nejvíce auta, je parkoviště, určené k budově úplně prázdné.

Parkoviště je cca 200 metrů od budovy. Myslím, že minuta chůze opravdu není problém.

Samozřejmě, pokud prší, vyhoďte děti na parkovišti VEDLE budovy. Ale, že stojí kolona cca 9 – 10 aut podél silnice naproti budově na „blikačkách“ 10 minut a ostatní auta nemohou ani projet, protože se tam v tomto momentě stane jednosměrný provoz, je opravdu strašné. Zajeďte na parkoviště vedle budovy a počkejte tam ale prosím, snažte se těmto kolonám vyhnout!!! Na jednu stranu se opravdu sousedům nedivím.

Dále parkování před vraty. Prosím ne! Nemůžeme poté zaparkovat do dvora a lítáme po budově a sháníme řidiče.

Již 3 roky řešíme parkování na dvoře. Po 3 letech se nám pravděpodobně podaří domluvit příjezd na nás pozemek. Prosíme tedy, vydržte to půl roku, dojděte od parkoviště pěšky a snažme se, aby se situace neotočila proti nám ještě více než nyní. Děláme pro tuto situaci 3 roky opravdu všechno a není den, kdybychom nebojovali za naše parkoviště, to mi můžete věřit, pojďte nám s tím trochu prosím pomoci.:-(

Bohužel vše začínají řešit sousedé s policií a městem a opravdu se obáváme co přijde, pokud se situace nezlepší.

Počítáme také s pravidelnými kontrolami policie a myslím, že dostat pokutu, či botičku je opravdu zbytečné.

Pokud Vás můžeme tedy poprosit o něco na zlepšení situace. PROSÍM, PARKUJTE NA PARKOVIŠTI URČENÉM K BUDOVĚ, PŘÍPADNĚ, KDYŽ NEBUDE MÍSTO TAM, NA PARKOVIŠTI VEDLE BUDOVY.

Věřím, že se situace zlepší a budeme moci řešit to, k čemu budova slouží a ne neustálé problémy s parkováním.

Děkujeme a přejeme hezký den

Abrahamová