Dobrý den,

s velkou radostí Vám oznamujeme, že od pondělí 7.12. opět začínáme tančit.

Tančit budeme již v nových prostorách, ke kterým Vám veškeré info napíši v dalším odstavci.

Vzhledem k opatřením, které jsou od státu nařízené, na lekcích děti i lektoři musí mít roušky a ve skupině nás nesmí být více než 10.

S rouškami bohužel nic neuděláme, víme, že to není ideální, bohužel nám ale nic jiného nezbývá a je jen na Vás, zda se rozhodnete dítě na tanečky poslat nebo nikoli. Lekce samozřejmě budou přizpůsobené roušce a děti se pravidelně budou chodit vydýchávat. Roušky dejte dětem prosím jednorázové, máme je vyzkoušené a dýchá se v nich při pohybu nejlépe. V celé budově jsou samozřejmě roušky POVINNÉ!!

Co se týká počtu dětí, skupiny, kde nás bude více než 10, musíme rozdělit a polovina dětí půjde na půl hodiny do druhého sálu s druhou lektorkou a poté se děti protočí, aby si obě skupiny užili oba lektory.

Veškeré info a organizaci lekcí Vám případně řeknou lektorky u vstupu do prostorů, kde na Vás budou čekat.

Dále platí vše, na co jsme již zvyklí. Desinfekce při vstupu do sálů, omezení fyz. kontaktu s dětmi a lektory apod…

Nové prostory

Jak jsme již dříve avizovali, od pondělí budeme v nových prostorách. Adresa naší nové provozovny je Trubínská 333 Počaply, Králův Dvůr. Budovu jsem Vám vyfotila a najdete ji pod textem. Budova se nachází za hasičskou stanicí KD mezi novostavbami. 

V budově budeme využívat: dva taneční sály, šatny muži/ženy, Wc muži/ženy a případně můžete kavárnu.

Horní patro bude sloužit pro ostatní nájemníky, vstup do tohoto patra je tedy zakázán a prosím, ohlídejte si  své děti, aby tam neběhaly a nerušily ostatní nájemce.

Co se týká šaten, momentálně si lektorky rozdělí děti do obou šaten abychom se skupiny rozdělili a neshromažďovalo se nás v jedné šatně více, než je potřeba. Při příchodu Vás o všem opět holky budou informovat a nasměrují Vás.

V šatnách jsou skříňky, kam si děti mohou dát věci. Skříňky jsou na klíčky, ty ale budeme dávat případně pouze velkým holkám a za zálohu 100Kč, kdyby se klíček ztratil. Dětem je dávat nebudeme, přesto si tam děti samozřejmě oblečení budou dávat, jen je nebudou zamykat. Bohužel bychom klíčky již nedohledali. Po vrácení klíčku, vrátíme 100Kč. K vyzvednutí budou u lektorek na recepci. V šatnách se prosím zdržujte jen na nejkratší nutnou dobu.

Do sálu děti budeme pouštět 5 minut před lekcí, dříve ne, musíme opět za 10 minut oba sály vydesinfikovat případně si doběhnout na toaletu mezi lekcemi.

Proto znova musíme apelovat, voďte děti cca 10 minut před lekcí!!! Dříve ne🙏🏼

Skupiny se musí vystřídat, nechte tak odejít skupinu před Vámi a poté se jděte teprve převlíkat. Předejdeme tím nepříjemným okamžikům.

Co se týká parkování, prostor vedle budovy není náš. Tato parcela je jiného majitele, proto tam prosím neparkujte, můžete tam zastavit a vyložit dítě ale zaparkujte na parkovišti k našemu Centru určenému.

Toto parkoviště se nachází 300 metrů od Centra viz mapa pod textem. Parkoviště je cestou k Centru a bude označené cedulí. Proto jej nemůžete přehlédnout.

Dále můžete případně parkovat na plácku u rybníčka, také viz mapa. Parkování podél silnice nedoporučujeme vzhledem k úzké silnici a zasahování do provozu. Bojujeme momentálně o příjezd na náš pozemek za barákem, kde bychom do budoucna chtěli udělat velké parkoviště pro Vás. Momentálně ale musíme zvládnout parkoviště o pár metrů dál.:-)

Pokud by dítě šlo domů samo, nebo samo za rodičem na parkoviště, prosím, ať přinese na papírku napsáno, že může odcházet samo a samozřejmě papírek musí být s Vaším podpisem. Budeme ho tak pravidelně pouštět samotné. Jinak bohužel nemůžeme. Na větší děti momentálně prosím počkejte před barákem, pro malé děti si samozřejmě dojděte do Centra.

Kavárnu budete moci samozřejmě plně využívat. V provozu bude pravděpodobně od ledna až se nařízení ještě trochu rozvolní.

Tyto podmínky jsou pouze prozatimní vzhledem k nařízení, pevně doufáme, že za pár týdnů, začneme klasický provoz.🙏🏼

Vše je pro nás nové a je nám jasné, že provoz se bude zajíždět několik týdnů, než vychytáme všechny mouchy. Žádáme Vás proto o trpělivost a doufáme, že dětem i Vám se v našem Centru, které jsme budovali několik let, bude líbit stejně, jako nám.:-))

Těšíme se na Vás

Andy

Přílohy:

Budova

Mapa budovy a možnost parkování