Krásný den.

Posíláme pár aktuálních informací ohledně našeho provozu v Áčku.

Pravděpodobně jste si všimli, že vedle zvonku u vchodových dveří je nové tlačítko.

Je to tlačítko na otevírání dveří.

Stačí ho zmáčknout a zatáhnout dveře k sobě a automaticky se odemknou a pustí Vás dovnitř.

Dveře tedy již nebudou stále otevřené ale budou se otvírat na toto tlačítko:

 

Další informace:

  • Vzhledem k tomu, že je podzim, počasí již bude upršené. Poprosím Vás, u vchodu za dveřmi je botník, tam si děti sundají botičky a nechají je tam. Poté půjdou do šatny. Vedle našeho centra je bahno a jakmile je mokro, veškeré bahno děti nosí dovnitř do šatny a na přezuvkách do sálů. Prosím tedy o toto řešení, aby se děti na sálech neválely v blátě. Vás poprosíme o použití návleků.

 

  • Kavárna funguje i mimo Vás pro ostatní zákazníky. Prosím, nechoďte s dětmi na tanečky kavárnou, ať z ní neuděláme „průchoďák“. Na tancování se chodí, pokud netančíme na zahradě vždy hl. vchodem. Je to právě i kvůli přezouvání viz. výše zmíněné.

 

  • Musíme také apelovat a znovu Vás poprosit, na trénink děti voďte 5-10min. před lekcí. Jak jste si asi všimli, bývá to v šatně a na parkovišti docela mazec, když se střídají dvě party. Nechte děti po skončení lekce převléknout a odjet, ať se stihnete v klidu vystřídat. Na první lekce doražte prosím nejdříve v celou, kavárna se otevírá vždy v 15 hod. a děti čekají strašně dlouho na sále na ostatní děti a občas jsou v centru dříve než lektorka. Do sálu si děti tedy budeme brát nejdříve kolem celé. Děkujeme za pochopení.

 

  • Chtěla bych Vám moc poděkovat za pochopení situace s parkováním. Musím říct, že jsem viděla od začátku šk. roku pouze pár aut podél silnice. Za to moc děkujeme, že nám ani sobě nechcete přidělávat zbytečné nepříjemnosti se sousedy a parkujete na parkovišti nebo vedle centra na volném plácku. Stále parkování řešíme a bojujeme o povolený příjezd na zahradu. Děkujeme:-)

 

  • Bohužel ani nám se Covid nevyhnul a máme od čtvrtka jednu skupinku v karanténě. Prosím, nevoďte děti na lekce pokud máte i malé podezření, že by dítě mohlo být nakažené. Jakoukoliv nemoc si prosím nejdříve rozmyslete a proberte s lékařem, nejde bohužel jen o Vás ale o dalších 20 dětí, 20 rodičů, naše lektory a provoz studia. Děkujeme, že jste zodpovědný.

 

  • Co se týká příštího týdne, mimo čtvrtek, kdy je státní svátek, naše studio normálně funguje prázdniny, neprázdniny. U nás se maká, protože si myslíme, že jsme zameškali již více než bylo potřeba kvůli covidu.:-) Jedeme tedy normálně dle rozvrhu mimo čtvrtek.

 

  • V tento moment by jste měli mít zaplacené září, prosím, pokud jste ještě platbu neposlali, do konce tohoto týdne nejdéle pošlete. Během příštího týdne bohužel budeme muset jinak urgovat.

 

Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vás.:-)))