Krásný den.

Posíláme pár aktuálních informací ohledně našeho provozu v Áčku.

Pravděpodobně jste si všimli, že vedle zvonku u vchodových dveří je nové tlačítko.

Je to tlačítko na otevírání dveří.

Stačí ho zmáčknout a zatáhnout dveře k sobě a automaticky se odemknou a pustí Vás dovnitř.

Dveře tedy již nebudou stále otevřené ale budou se otvírat na toto tlačítko:

 

Další informace:

  • Vzhledem k tomu, že je podzim, počasí již bude upršené. Poprosím Vás, u vchodu za dveřmi je botník, tam si děti sundají botičky a nechají je tam. Poté půjdou do šatny. Vedle našeho centra je bahno a jakmile je mokro, veškeré bahno děti nosí dovnitř do šatny a na přezuvkách do sálů. Prosím tedy o toto řešení, aby se děti na sálech neválely v blátě. Vás poprosíme o použití návleků.

 

  • Kavárna funguje i mimo Vás pro ostatní zákazníky. Prosím, nechoďte s dětmi na tanečky kavárnou, ať z ní neuděláme „průchoďák“. Na tancování se chodí, pokud netančíme na zahradě vždy hl. vchodem. Je to právě i kvůli přezouvání viz. výše zmíněné.

 

  • Musíme také apelovat a znovu Vás poprosit, na trénink děti voďte 5-10min. před lekcí. Jak jste si asi všimli, bývá to v šatně a na parkovišti docela mazec, když se střídají dvě party. Nechte děti po skončení lekce převléknout a odjet, ať se stihnete v klidu vystřídat. Na první lekce doražte prosím nejdříve v celou, kavárna se otevírá vždy v 15 hod. a děti čekají strašně dlouho na sále na ostatní děti a občas jsou v centru dříve než lektorka. Do sálu si děti tedy budeme brát nejdříve kolem celé. Děkujeme za pochopení.

 

Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vás.:-)))